Hard Coated Low-E-opties in China

Hard gecoate low-E coating, ook wel online low-E genoemd, of pyrolytisch gecoate low-E, anders dan soft coated lage E-coatings, hard gecoate low-E wordt geproduceerd bij het vervaardigen van het floatglas.

Het grootste voordeel van hard gecoate low-E is dat het hard is en geen chemische reactie veroorzaakt wanneer het aan de lucht wordt blootgesteld. Dus zacht gecoate low-E coatings moeten worden gemaakt in geïsoleerd glas, terwijl hard gecoate low-E coatings in single kunnen worden gebruikt. beglazing, bijvoorbeeld gehard, thermisch versterkt en gelamineerd glas.

Het emissievermogen is ongeveer 0.15, wat veel hoger is dan zacht gecoate low-E coatings, dus glas gemaakt met hard gecoate low-E heeft een hogere U-waarde, maar dit is de beste oplossing geweest om de thermische isolatieprestaties van enkele beglazing te verbeteren.

Hard Coated Low-E-opties in China

De belangrijkste fabrikanten van hard gecoate low-E in China zijn AGC, SYP, Jinjing.Hier introduceren we de belangrijkste hard gecoate low-E coatingopties in China:

  1. Lage E-coating met hoge lichtdoorlatendheid.

De low-E coating heeft een lichtdoorlatendheid van meer dan 80%, wanneer een harde coating en helder floatglas samen worden geplaatst, is het moeilijk om ze te identificeren. De typische coatings zijn AGC-Planibel G, SYP -Energievoordeel, Jinjing.

Hieronder vindt u de typische prestatiegegevens voor drie verschillende coatings, het enige verschil, Planibel G van AGC is lichtgeel van kleur, het heeft geen verband met de coating, maar de kleur van floatglas is geel.

Nee.Glas optieDikZichtbaar lichtZonne energieU-waarde (W / M2.K)SCSHGC
Amerikaans
(Mm)LT%Ref%In%Tsol%Rsol%ZomerWinter
1Jinjing hard gecoat low-E682101170102.93.70.820.71
2SYP - Energievoordeel683101167112.743.610.810.71
3AGC -Planibel G68291071102.833.690.860.75

 

  1. Zonwering hard gecoate low-E coating.

Over het algemeen zijn er 2 soorten zonwering, hard gecoate low-E coatings, het eerste type is coating op helder glas maar hebben een lagere lichtdoorlatendheid en zonnecoëfficiënt, het typische glas is AGC-Sunergy Glass, AGC- Sunergy 48, SYP -SC60 .

Een ander type is direct coaten op getint glas, bijvoorbeeld SYP-SFC -coating op Frans groen glas, SYP-SGC -Coating op Eyro grijs glas, SGE -Coating op kristalgrijs glas.Jinjing bronze low-E.

Hieronder ziet u een grafiek met het prestatieverschil:

Nee.Glas optieDikZichtbaar lichtZonne energieU-waarde (W / M2.K)SCSHGC
Amerikaans
(Mm)LT%Ref%In%Tsol%Rsol%ZomerWinter
1AGC- Sunergy Helder6699105193.424.170.690.6
2AGC- Sunergy 48651783883.724.390.560.49
3SYP-SC606618135493.113.890.710.61
4SYP-SGC-Euro grijs642682.873.720.550.48
5SYP-SGE-Kristalgrijs656892.863.710.610.53
6SYP- SFC-Frans groen6689113672.873.720.540.47

De getinte hardgecoate low-E biedt meer kleurrijke opties voor gevelontwerpers en verlaagt ook de kosten van de klant. In combinatie met kleurrijke PVB, allerlei soorten getint glas, kunnen de energiebesparende units met één blik veel kleuren en uitstekende prestaties hebben.

Hard gecoate low-E kan op grote schaal worden gebruikt in gevel, borstwering, luifel, glazen dakraam etc. Morn is uw turnkey hard gecoate low-E fabrikant en leverancier, welkom contact met ons op voor meer info.

Download dit artikel hier:HARD-COATED-LOW-E-options-in-China

Gerelateerd nieuws

Contact

0086-17705464660

Verkoop e-mail: marketing@cnmorn.com
Technische ondersteuning: han@cnmorn.com

Mobiel / Wechat: 0086-17705464660

QR code
×
Hallo, welkom bij Morn Building Materials.
× Hoe kan ik u helpen?